Hubertovská vyjížďka

hubertovska_vyjizdka_A3-page-001.jpg

Symbolem ukončení jezdecké sezony je Hubertovská jízda. Osazenstvo a příznivci vondrovských stájí se v sobotu 18. 11. 2023 ve 14 hod začnou řadit se svými koňmi na nádvoří Vondrova a zahájí tak hubertovskou vyjížďku. Jízda oslavující zakončení jezdecké sezony bude rozdělena do rychlého a pomalého lotu a každý si tak vybere dle svých jezdeckých schopností. Po skončení jízdy se účastníci sejdou na posezení v kuchyňce. Zápisným na akci je korektní úbor a úsměv na tváři.

Koňské slavnosti města Hluboká nad Vltavou 2023

plakat_kone_vondrov_slavnosti-page-001.jpg

Rok se s rokem sešel a opět tu máme oblíbené Koňské slavnosti města Hluboká. Konat se budou v sobotu 26.8.2023 ve dvoře Vondrov u Hluboké nad Vltavou od 12 do 18 hodin. Letošní motto zní: „Miluješ-li koně, je to na celý život“. Pokud souhlasíte, určitě doražte! Těšit se můžete na různé jezdecké či vozatajské disciplíny, přirozenou komunikaci, oblíbený hobby horsing, ježdění v dámském sedle a mnoho dalšího. Pro děti bude připraven koník ke svezení a zábavní koutek.

Provozní řád Dvora Vondrov

ZcEN4H.jpeg

Dobrý den, ahoj, níže naleznete nový provozní řád, resp. soubor provozních pravidel jezdeckého areálu Dvora Vondrov. Dosud se jednalo o pravidla "nepsaná", která většina z vás dodržovala. Nicméně nepříjemné události posledních měsíců nás přinutily převést je do  písemné podoby a dát je všem, kterých se týkají, na vědomí.

Hubertská vyjížďka 2022

21.JPG
V sobotu 5.11.2022 ve 14 hodin se na nádvoří dvora Vondrov sejdou jezdci, majitelé koní u nás ustájených a všichni kamarádi, připijí na počest svatého Huberta, patrona lovců, a v sedle pak vyrazí na okruh podzimní krajinou. Jízda oslavující zakončení jezdecké sezony bude rozdělena do rychlého a pomalého lotu a každý si tak vybere dle svých jezdeckých schopností. Po skončení jízdy se účastníci sejdou na posezení v kuchyňce.
 

Koňské slavnosti města Hluboká 2022

plakat2022

Máme pro vás radostnou zprávu! Koňské slavnosti jsou po dvouleté odmlce opět tady. Budou se konat v sobotu 27.8.2022 ve dvoře Vondrov u Hluboké nad Vltavou od 11 do 18 hodin.  Provázet je bude klasické motto: „Ať nám koně jdou“. Těšit se můžete na různé jezdecké či vozatajské disciplíny, přirozenou komunikaci, oblíbený hobby horsing, ježdění v dámském sedle a mnoho dalšího. Pro děti bude připraven koník ke svezení a zábavní koutek.

 

SETKÁNÍ PO LETECH

SOBOTA 12.6.2021 v 16 hodin
Zveme všechny kamarády, jezdce velké i malé, trenéry, majitele koní a přátele Dvora Vondrov na společné posezení u ohně po dlouhé době. Vezměte špekáčky, klobásky a další dobroty, kytara nebo jiné hudební nástroje vítány.

Těšíme se na všechny!

Opatření a souvislosti s druhou vlnou epidemie Covid-19 ve dvoře Vondrov

silhouette-2817251_960_720.png

Jezdecký výcvik na provozních koních se od 26.10.2020 nekoná a to do odvolání.

Nepovolaným osobám je do areálu vstup zakázán.

Majitelům koní je vstup do stáje povolen za podmínky dodržení těchto pravidel:

HURÁ!!! Fungujeme v normálním režimu.

 Dvůr Vondrov již funguje v normálním režimu, všechny služby jsou bez omezení.

 

Opatření v souvislosti s prodloužením NOUZOVÉHO STAVU v ČR – KARANTÉNOU ve dvoře VONDROV od 1. 4. 2020

Jezdecký výcvik na provozních koních se stále nekoná.
Nepovolaným osobám je do areálu vstup zakázán!
 
Majitelům koní je vstup do stáje povolen za podmínky dodržení těchto pravidel:

Zamykání jezdecké sezóny

page1.jpg

ZAMYKÁNÍ JEZDECKÉ SEZÓNY NA DIVOKÝ ZÁPAD

Video

Koňáckej bál 2017

Dětský den v sedle 2016

Koňáckej bál 2016

Hubertova jízda 2015

Koňáckej bál 2015

Počasí